İzmir kamera denince akla ilk gelen TEKNOSMART GÜVENLİK SİSTEMLERİ ‘dir. İzmir ’ de güvenlik sistemleri ürün ve teknoloji ihtiyacının büyük çoğunluğunu üstlenen Güler yüzlü hizmet,hızlı ve güvenilir teknik servisi ile insanları mutlu etmeyi ilke edinmiştir.

KAMERA SİSTEMLERİ NE İŞİMİZE YARAR ?

izmir kamera

> Güvenlik kamerası ‘nın ofis, ev ve hemen hemen tüm firmalar için gerekli olabilecek bir zamanda yaşıyoruz. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki güvenliği olmayan hiçbir yer kalmamalıdır. Güvenlik sistemleri hem insanların hem de firmaların güvenliği için vardır. Kurulan güvenlik sistemleri sayesinde hem insanların hem firmaların güvenliği güvence altına alınır. Herhangi bir hırsızlık ya da daha farklı sorunlarda kurduracağınız güvenlik sistemleri sizi birçok sorundan kurtaracaktır.

> Güvenlik kameraları : okullarda, iş yerlerinde, mağazalarda, marketlerde, evlerde, bahçelerde, depolarda, otellerde, apartmanlarda, parklarda, oto yollarda ve daha bir sürü yerde kullanılmaktadır. Siz de bir izmir kamera sistemi alıp taktırarak evinizde neler oluyor, çocuğunuz, hizmetçiniz neler yapıyor ? yabancı bir kişi sahip olduğunuz eve ya da iş yerine girmiş mi ? çocuğunuza zarar vermiş mi ? olumsuz davranışlarda bulunmuş mu ? hepsini kolayca görebilir ve gerekli müdahalelerde bulunabilirsiniz.

> Güvenlik kamera sistemi : istediğiniz her mekana ister sabit ister hareketli 360 derece dönen ve ister ses kayıt özellikli, ister gece görüşüne sahip kameralar ‘la güvenlik önlemli ve izleme amaçlı kullanılan sistemlerdir. İstediğiniz her yerde dünyanın neresinde olursanız olun internet aracılığı ile sahip olduğunuz yerleri görüp müdahale edebilmenize olanak sağlar. Kamera sistemleri ayrıca herhangi bir davada da önemli bir kanıt teşkil edilmektedir. Bu yüzden eğer iş yeri ‘niz, depo ‘nuz, fabrika ‘nız varsa veya eviniz ‘de siz çıktıktan sonra neler olup bittiğiniz merak ediyorsanız hemen TEKNOSMART kamera güvenlik sistemleri şirketini arayarak bu hizmetten yararlanabilir ve daha güvenli olmanın huzuruyla yaşayabilirsiniz.

NEDEN GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİNİ TAKTIRMALIYIM ?

İzmir kamera

Güvenlik Kamera Sistemleri : İş yerinizi, Evinizi siz uzaktayken bile belirlemiş olduğunuz noktaları 7/24 gözetleyip kayıt altına alır.

> Kamera Sistemleri : Personelin yaptığı çalışmaların izlenmesinde müşteri memnuniyeti bakımından kullanılıp hırsızlık içinde son derece etkili bir güvenlik sistemidir.

Kamera Sistemi: Hırsızlık gibi olayların kayıt altına alınıp ve bunun sonrasında Adli Delil olarak kulllanılır ve güçlü bir kanıt oluşturur.

KAMERA SİSTEMLERİ NERELERE KURULUR ?

izmir kamera

> İş yeri Kamera sistemleri : Personelin yaptığı çalışmaların izlenmesinde müşteri memnuniyeti bakımından kullanılıp hırsızlık içinde son derece etkili bir Güvenlik Sistemidir.

Ev Kamera Sistemleri: Evlerdeki bebek bakıcısı, temizlik vb. görevlilerin kontrolünde kullanılan Güvenlik Sistemi’dir.

> Para Kamerası Sistemleri: Kasadaki para alış veriş işlemlerinin İzlenmesinde kullanılır ve çok etkili bir gözetimdir.

Okul Kamera Sistemleri: Okullarda öğrencilerin hal,hareket ve birbirleriyle olan iletişiminin izlenmesinde olası bir olayda ailelerin çocuklarını izleme şansı sunan bir yöntemdir.

Apartman Kamera Sistemleri: Hırsızlık olaylarında son derece etkili olup kayıt altına alınması hırsızları tedırgin etmektedir.

Fabrika Kamera Sistemleri: Üretim tesislerindeki makinelerin doğru çalışmasının kontrolünde kayıt altına alınır.

> Araç – Otobüs – Servis Kamera Sistemleri : Toplu taşıma araçlarında yolcu, şoför, muavin ve hosteslerin kontrolünde kullanılan gözetim sistemidir.

> Akaryakıt İstasyonu Benzinlik Kamera Sistemleri: Hırsızlık, müşteri memnuniyeti, araç plaka tespiti ve personel takibi durumlarda.

Çiftlik Kamera Sistemleri: Arazinin kontrol edilip kayıt altına alınmasında kullanılır.

KAMERA SİSTEMİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

izmir kamera

ANALOG KAMERA SİSTEMLERİ

>380 tvl

>420 tvl

> 480 tvl

> 600 tvl

> 650 tvl

> 700 tvl

> 720 tvl

> 800 tvl

> 1000 tvl

> 1200 tvl

Günümüz teknolojisinde çok fazla kalmasada Analog Kamera Sistemleri.

AHD KAMERA SİSTEMLERİ

> 720P AHD

> 960P AHD

> 1080P AHD

HD -TVİ KAMERA SİSTEMLERİ

> 720P HD – TVİ

> 960P HD – TVİ

> 1080P HD – TVİ

> İP KAMERA SİSTEMLERİ

> 1.3 MP

> 2 MP

> 3 MP

> 4 MP

> 5 MP

> 6 MP

KAMERA SİSTEMLERİ MARKALARI

>İzmir Haikon Kamera Sistemleri

>Dunlop Kamera Sistemleri

>Samsung Kamera Sistemleri

>Hikvision Kamera Sistemleri

>İzmir Neutron Güvenlik Sistemleri

>Bosch Kamera Sistemleri

>LG Kamera Sistemleri

>İzmir Cenova Kamera Sistemleri

izmir kamera