İZMİR GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

>Diafon, daire ile dış kapı ya da dış kapı ile bina görevlisi, daire ile bina görevlisi arası görüşmeyi sağlayan, bas-konuş, bırak, dinle esasına göre yapılan düzenektir. Genellikle iş yerlerinde, apartmanlarda, taksi duraklarında kullanılan bu düzenek kısa süreli karşılıklı konuşmayı sağlar.

>Bir diğer tanımla diafon site ve apartmanlara uygulanan görüntülü ve sesli konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel ismidir. Bu sistem özellikle apartman ve sitelere uygulanmaktadır. Ayrıca iş yerleri ve villalar için uygulanan sistemlerde mevcuttur. İş yerlerinde ve ofislerde güveliğin sağlanması için kullanılmaktadır.

NEDEN GÖRÜNTÜLÜ DİAFON TAKTIRMALIYIM ?

>Renkli Görüntülü Diafon: Günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir ve yeni yapılan konutlar’da kameralı zil sistemleri kullanılmaktadır.

>Kameralı Diafon:  Hırsızlık içinde son derece etkili olan Görüntülü Diafon Sistemi sizin ve komşularınız güvenli bir yaşam sağlaması için tasarlanmıştır.

>Görüntülü Diafon: Yapılan araştırmalara göre en çok hırsızlık yapılan apartmanlar görüntüsüz Diafon Sistemi kullanan yerleşim alanlarıdır ve yine araştırmalara göre Görüntülü Megafon takılı olan yerlere hırsızlar pek uğramaz, çünkü Görüntülü Zil Takılı olan apartmanlara gelen kişinin tespiti teşhis edilmiş olacaktır.

GÖRÜNTÜLÜ EKRAN BOYUTLARI

>3.5″ Tft

>4.3″ Tft

>5.6″ Tft

>7″ Tft

> Görüntülü Ekran Boyutları Büyüdükçe Fiyatları’da Değişir.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

>Servisleri çok önemlidir çünkü arızalı ürün garanti kapsamın’da iken daire’ den sökülür arıza çözülene kadar mağdur kalabilirsiniz veya arıza anında günlerce servis beklersiniz veya arızanızın teknik bir sorundan dolayı mühendisler’ in bile çözemediği durumlar ile karşılaşa bilirsiniz.

>Teknosmart Güvenlik olarak ariza varsa duruma aynı gün veya en geç 24 saat içinde müdahale ediyoruz ve anlaşma yaptığımız apartman ve site’ lerde uyguladığımız Görüntü Diafon Sistemlerin’de 2 yıl garantili sistemi birebir değiştiriyoruz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON MARKALARI

>Audio

>Netelsan

>Nade

>Multitek

>Mas

>Karel

>Görüntülü Diafon sistemleri marka ve Özelliklerine Göre farklı Fiyat Aralıkları Gösterir.

Etiketler :

izmir görüntülü diafon sistemleri, izmir apartman görüntülü kapı zili, İzmir görüntülü kapı sistemleri, izmir görüntülü kapı sistemi fiyatları, görüntülü diafon sistemi fiyatları, görüntülü diafon izmir, audio görüntülü diafon izmir, netelsan görüntülü diafon izmir