Bornova Güvenlik Kamera Sistemleri

 Bornova güvenlik kamera sistemleri, günümüzde artık pek çok iş yeri, apartman, ofis ve fabrikalar ‘da görülmekte olan kamera sistemi, hırsızlık, gasp, yaralama  ve daha bir çok nedenden oluşabilecek tüm kötü durumlardan korunma amaçlı kamera sistemi taktırmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Kamera sistemleri ‘nin nerelere takıldığı ve başlıca nedenlerini ele alacak olursak; Bornova ev kamera sistemleri, genelde bebek bakıcısı için kurulan sistemlerdir. Evde olmadığınız zamanlar bakıcı bebeğinize nasıl davrandığını görmek ve bunu kayıt altına almak için kurulan sistemdir. Bornova iş yeri kamera sistemleri, ise hırsızlık, personel takibi veya kasa da para kamerası olarak kurulan sistemlerdir. Bornova apartman kamera sistemleri, ise genelde otopark ve bina giriş çıkışlarını kontrol altına almak için kurulur. Güvenlik kamera sistemleri taktırmadan önce yapılması gereken sizin ihtiyaçlarınıza uygun sistemi seçmektir. Bornova güvenlik kamera sistemleri ücretsiz keşif ve teklif için ; 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75

Bornova güvenlik kamera sistemleri

4 KAMERALI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ PAKETİ

KAMERA SİSTEMİ KURULUM DAHİL 1300 TL

bornova güvenlik kamera sistemleri

Bornova güvenlik kamera sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 2 MP DESTEKLİ 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI
 • 4 ADET 2 MP GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM AHD KAMERA
 • 1 ADET 1 TB 7/24 GÜVENLİK KAYIT DİSKİ
 • 1 ADET 12 VOLT 10 AMPER REGÜLELİ METAL  KASA GÜÇ KAYNAĞI
 • 100 MT CCTV GÜVENLİK KAMERA KABLOSU

Paket sistemimizde bulunan tüm ürünlerimiz 1.sınıf kalite olup 2 yıl boyunca garantilidir ve 7/24 ücretsiz teknik destek vermekteyiz. Cihazımız android, ios işletim sistemleri ile %100 uyumlu olup dilediğinizde tablet, masaüstü bilgisayar, laptop veya cep telefonundan anlık görüntüyü, geçmiş kayıtları çok rahat bir şekilde izleyebilir ve yedek alabilirsiniz. Firmamızdan yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinize kredi kartı geçerlidir.

BORNOVA ALARM SİSTEMLERİ

Bornova alarm sistemleri

Bornova alarm sistemleri, çevrenize baktığınızda hırsızlık mağduru olan kişileri eminim ki duyuyorsunuzdur, hırsızlık mağduru olan yerlerin hemen hemen hepsinde hırsız alarm sistemi olmadığını görüyoruz, Siz ‘de bu duruma düşmek istemiyorsanız iş işten geçmeden hırsız alarm sistemi, taktırmanızı tavsiye ediyoruz. Bornova bölgemizde sizler için alarm sistemi ‘ni en uygun fiyatlarla kuruyoruz..

4 DEDEKTÖRLÜ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL 1100 TL

bornova alarm sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 8 BÖLGELİ PANEL
 • 1 ADET KEYPAD ( TUŞ TAKIMI )
 • 4 ADET HASSAS PIR DEDEKTÖR
 • 1 ADET 12V 7 AMPER AKÜ
 • 1 ADET DIŞ ORTAM SİREN
 • ENERJİ TRAFOSU
 • TELEFON HATTI ÜZERİNDEN CEP TELEFONUNU ARAMA ÖZELLİĞİ

Paket sistemimiz ‘de bulunan ürünlerimiz Paradox marka olup kablolu alarm sistemi ‘dir. Tüm sistem 2 yıl boyunca garanti kapsamı altında olup 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemi kurdurmak için ücretsiz keşif için irtibat numaramız : 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75.

Çözüm ortaklarımız : 

Cenova, Dunlop, Neutron, Haikon, Avenir, Paradox, Crow 

Bornova güvenlik kamera sistemleri
KAMERA SİSTEMLERİ
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ
ÜCRETSİZ KEŞİF
ALARM SİSTEMLERİ
BİZE ULAŞIN