UŞAK GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Uşak güvenlik kamera sistemleri, günümüzde pek çok ev iş yeri, yazlık, fabrika, ofis gibi yerler hırsızlık olayları ile karşı karşıya kalmaktadır. Güvenlik kamerası ‘nın temel görevi korunmasını istediğiniz bölgeye takılarak, kayıt cihazı aracılığı ile o bölgelerin kayıt altına alınıp olası bir hırsızlık, gasp vb durumlarda kayıt altına alınan bu görüntülerin izlenip, yedek alınmasına olanak sağlayan sistemdir. Kayıt altına alınan bu görüntüler delil niteliği taşıdığı için adli olarak ‘da çok büyük fayda sağlamaktadır. Genellikle kamera ve alarm sisteminin olmadığı bölgeleri hedef alan hırsızlar İnsanları mağdur etmektedir. Günümüzde güvenlik kamera ve alarm sistemi taktırmak pahalı bir iş gibi görünsede Müşterilerimiz için kamera ve alarm sistemleri ‘nde kaliteyi uygun fiyatlara kurarak hizmet vermekteyiz. Uşak kamera sistemleri kurdurmak için yapmanız gereken : 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75 telefonlarımızdan bizleri arayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

Uşak güvenlik kamera sistemleri

4 KAMERALI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ PAKETİ

UŞAK GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ MONTAJ DAHİL SADECE 1650 TL

uşak güvenlik kamera sistemleri

Uşak güvenlik kamera sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 2 MP DESTEKLİ 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI
 • 4 ADET 2 MP GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM AHD KAMERA
 • 1 ADET 1 TB 7/24 GÜVENLİK KAYIT DİSKİ
 • 1 ADET 12 VOLT 10 AMPER REGÜLELİ METAL  KASA GÜÇ KAYNAĞI
 • 100 MT CCTV GÜVENLİK KAMERA KABLOSU

Güvenlik kamera sistemi paket sistem içeriğimizde bulunan tüm ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup 2 yıl boyunca ücretsiz teknik servis garantisi altındadır. Kayıt cihazımız android, ios ve windows işletim sistemleri ile uyumlu olup cep telefonundan, tabletten, bilgisayardan geçmiş görüntü izlenip aynı anda yedek almanıza olanak sağlar. Kayıt cihazlarımızda bulunan bulut desteği ile sabit ip olmadan uzaktan ücretsiz izleme yapabilirsiniz. Firmamız ‘dan yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde kredi kartı geçerlidir.

Uşak güvenlik kamera sistemleri

UŞAK ALARM SİSTEMLERİ

Uşak alarm sistemleri

Uşak alarm sistemleri, hırsılık olaylarının arttığı bu günlerde alarm sistemi olmayan bir çok ev veya iş yerlerinde hırsızlık olduğu göze çarpmaktadır. Artık hem can hemde mal güvenliğinizi koruma amaçlı hırsız alarm sistemi taktırmanızın zamanı gelmedi mi ?  Siz evdeyken veya evde olamadığınızda alarm sistemi ‘ni kurup rahat uyumak istemez misiniz ? Eminim ki böyle bir düşünceniz vardır.. Uşak ‘da en uygun fiyatlarla kaliteyi sizler için sunuyoruz..

4 DEDEKTÖRLÜ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL 1350 TL

uşak alarm sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 8 BÖLGELİ PANEL
 • 1 ADET KEYPAD ( TUŞ TAKIMI )
 • 4 ADET HASSAS PIR DEDEKTÖR
 • 1 ADET 12V 7 AMPER AKÜ
 • 1 ADET DIŞ ORTAM SİREN
 • ENERJİ TRAFOSU
 • TELEFON HATTI ÜZERİNDEN CEP TELEFONUNU ARAMA ÖZELLİĞİ

Paket sistemimizde bulunan tüm ürünlerimiz Paradox marka olup kablolu hırsız alarm sistemi ‘dir. Tüm sistem 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Alarm sistemi ‘nde yaşanacak herhangi bir arıza durumunda 7/24 teknik servis ekibimiz sisteme müdahale eder.  Alarm sistemi taktırmak istiyorsanız ücretsiz teklif ve destek için : 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75  iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çözüm ortaklarımız : 

Cenova, Dunlop, Paradox, Haikon, Avenir, Neutron, Crow 
KAMERA SİSTEMLERİ
HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE
YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ
BİZE ULAŞIN