İZMİR ALARM SİSTEMLERİ

izmir alarm sistemleri

> İzmir alarm sistemleri insanların evlerini, iş yerlerini ,imalathanelerini , dükkanlarını , depolarını vb yerleri hırsızlara karşı koruyan sistemlerdir. Genel olarak bakıldığında hırsız Alarmı taktırılan yerlerin hırsız alarmı taktırmayanlara göre çok daha fazla soyguna uğradığı görülecektir. Hırsız ihbar sistemleri hırsızlara karşı çok büyük bir caydırıcılık teşkil etmektedir. Bu durum Hırsız Alarmı kurulan mekanların asla soyulmayacağı manasına gelmemektedir. Günümüzde hırsızlar artık bazı hırsızlar alarm sistemlerinide dikkate almayabilmektedirler. Fakat bu oran çok düşük kalmaktadır genel olarak bakılırsa hırsız alarmı taktırmak gerektiğini görebiliriz. Evimizde değerli şeyler bulunduruyorsak mutlaka ve mutlaka hırsız alarm sistemi taktırmalıyız. Malımızın ve sevdiklerimizin güvende olması için çok gereklidir.

> İzmir alarm güvenlik: İnsan her vakit evde oturamaz. Acil bir işi çıkabilir, tatile gitmek isteyebilir, iş yerinde olabilir. Aynı şey sahip olduğunuz iş yeri için de geçerlidir. Günün 24 saati iş yerinizde kalıp iş yerinizi koruyamazsınız. Bu yüzden yapacağınız en akıllıca şey alarm taktırmak olacaktır. Alarm güvenlik anlamına gelir. Hem hesaplı hem de güvenilir olan alarm sistemleri kablolu, kablosuz alarmların en büyük özelliklerinden biri de hareket sensörlerine sahip olmalarıdır. Bu sensörler oldukça hassastır ve sadece sizin bileceğiniz şifre ile açılıp kapanabilecektir. İsterseniz şifreye bile gerek kalmadan sadece bir uzaktan kumanda ile bile sensörü açıp katabilme özellikleri de vardır.

> İzmir güvenlik alarmı: yararları o kadar çoktur ki siz, aileniz ve mallarınızı korumayı hedef alan alarm sistemleri sayesinde ev ve iş yerinize hırsız girse bile hiçbir şey çalamadan hemen oradan uzaklaşacaktır. Çünkü yüksek ses veren alarm sistemi hırsız için bir uyarıcıdır ve hırsız bir yüzden hemen oradan uzaklaşmak isteyecektir. Alarmı alan polis ise çok yakında olay yerine gelerek olaya müdahale edeceğinden bu hırsız için tek fırsattır ve bu yüzden kaçarak hemen oradan uzaklaşacaktır.

ALARM SİSTEMİ MARKALARI

İzmir alarm sistemleri

> Paradox hırsız alarm sistemleri

> Crow hırsız alarm sistemi

> Teknim alarm sistemi

> Bosch hırsız alarm sistemleri

> Dsc alarm sistemleri

Neutron alarm sistemleri

NE MARKA ALARM TAKTIRMALIYIM?

Teknosmart Güvenlik olarak İzmir ve cevre illerde kablolu izmir alarm sistemleri ´nde Paradox. Kablosuz alarm sistemi´nde ise  Jablotron ve Paradox marka ile kullanışlı sabotajlara karşı güvenilir yazılım´ları Ödül almış alarm güvenlik sistemleri ile müşterilerimizin güvenliği sağlıyoruz.

ALARM SİSTEMLERİ NERELERDE KULLANILIR ?

>İşyerlerinde

>Evde

>Ofislerde

>Mağazalarda

>Marketlerde

>Dükkanlarda

>Villalarda

>Fabrikalarda

>Bakkallarda

>Depolarda

>Eczanelerde

>Kuyumcularda

İzmir alarm sistemleri

>Şirketimiz Alarm Sistemi Satış Montaj, Destek ve Arıza Sonrası Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.