Torbalı güvenlik kamera sistemleri

Torbalı güvenlik kamera sistemleri günümüzde artık pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır bunlardan bazıları iş yeri, apartman, yazlık, villa, otel, karavan, fabrika vb gibi yerlerde görülmektedir. Temel olarak hırsızlık ve olabilecek tüm kötü durumlardan korunma amaçlı kamera güvenlik sistemleri taktırmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Kamera sistemlerinin nerelere takıldığı ve başlıca nedenlerini ele alacak olursak; Torbalı Ev kamera sistemleri genelde bebek bakıcısı için kurulan sistemlerdir. Evde olamadığınız zamanlarda bakıcınızın bebeğinize nasıl davrandığını görmek ve bunu kayıt altına almak için kurulan sistemlerdir. Torbalı iş yeri kamera sistemleri ise hırsızlık, personel takibi veya kasada para alışverişini görmek ve bunları kayıt altına almak için kurulan sistemlerdir. Torbalı apartman kamera sistemleri ise genelde otopark ve bina giriş çıkışlarını kontrol altına almak için kurulur. Güvenlik kamera sistemleri taktırmadan önce yapılması gereken sizin ihtiyaçlarınıza uygun sistemi seçmektir. Teknosmart Güvenlik Sistemleri olarak şirketimizin hazırlamış olduğu uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi ile sunduğu kampanyamızdan yararlanmak  için ücretsiz keşif ve teklif ; 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75 numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Torbalı güvenlik kamera sistemleri

4 KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ PAKETİ

torbalı güvenlik kamera sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 2 MP DESTEKLİ 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI
 • 4 ADET 2 MP GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM AHD KAMERA
 • 1 ADET 1 TB 7/24 GÜVENLİK KAYIT DİSKİ
 • 1 ADET 12 VOLT 10 AMPER REGÜLELİ METAL  KASA GÜÇ KAYNAĞI
 • 100 MT CCTV GÜVENLİK KAMERA KABLOSU

Torbalı güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik kamerası paket sistemimizde bulunan tüm ürünlerimiz 1.sınıf kalitede olup 2 yıl tam garantilidir ve bu sürede 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kayıt cihazlarımız android ve ios işletim sistemleri ile %100 uyumlu olup dilediğinizde tablet, masaüstü, laptop veya cep telefonundan anlık görüntüyü, geçmiş kayıtları çok rahat bir şekilde izleyebilir ve yedek alabilirsiniz. Firmamızdan yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinize kredi kartı geçerlidir

TORBALI ALARM SİSTEMLERİ

Torbalı alarm sistemleri çevremize baktığımızda hırsızlık mağduru olan kişileri eminim ki duyuyorsunuzdur. Hırsızlık mağduru olan yerlerin hemen hemen hepsinde hırsız alarm sistemi olmadığını görüyoruz, Siz ‘de bu duruma düşmek istemiyorsanız iş işten geçmeden hırsız alarm sistemi taktırmanızı tavsiye ediyoruz. Torbalı bölgemizde sizler için alarm sistemini en uygun fiyat ve en iyi hizmetle sunuyoruz.

4 DEDEKTÖRLÜ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL 1100 TL

torbalı güvenlik kamera sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 8 BÖLGELİ PANEL
 • 1 ADET KEYPAD
 • 4 ADET HASSAS PIR DEDEKTÖR
 • 1 ADET 12V 7 AMPER AKÜ
 • 1 ADET DIŞ ORTAM SİREN
 • ENERJİ TRAFOSU
 • TELEFON HATTI ÜZERİNDEN CEP TELEFONU ARAMA ÖZELLİĞİ

Paket sistemimizde bulunan ürünlerimiz Paradox marka olup kablolu alarm sistemidir. Tüm sistemimiz 2 yıl boyunca garanti kapsamı altında olup 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemi kurdurmak için ücretsiz keşif  irtibat numaramız : 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75.

ARAÇ KAMERA SİSTEMLERİ
GÖRÜNTÜLÜ DİAFON
İP KAMERA SİSTEMLERİ
ÜCRETSİZ TEKLİF
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ