KEMALPAŞA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Kemalpaşa güvenlik kamera sistemleri, günümüzde pek çok ev, iş yeri, ofis ve fabrikalar ‘da kamera sistemleri olduğunu görmektesiniz, Güvenlik kamerası taktırmayan bir çok yerde hırsızlık olayı ile karşı karşıya kalınıp kamera sistemi olmadığı için tespit edilemeyen ve mağdur olan İnsanları illa ki duymuşsunuzdur. Kemalpaşa kamera sistemleri, firması olarak kamera taktırmayan ev, iş yeri, ofis kalmasın diye kaliteli ve uygun fiyatlar ‘la müşterilerimize satış, montaj, teknik destek hizmetleri veriyoruz. Kamera sistemleri taktırmak için ücretsiz keşif için : 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75

Kemalpaşa güvenlik kamera sistemleri

4 KAMERALI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ PAKETİ

– GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ MONTAJ DAHİL 1300 TL

kemalpaşa güvenlik kamera sistemleri

Kemalpaşa güvenlik kamera sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 2 MP DESTEKLİ 4 KANAL AHD KAYIT CİHAZI
 • 4 ADET 2 MP GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM AHD KAMERA
 • 1 ADET 1 TB 7/24 GÜVENLİK KAYIT DİSKİ
 • 1 ADET 12 VOLT 10 AMPER REGÜLELİ METAL  KASA GÜÇ KAYNAĞI
 • 100 MT CCTV GÜVENLİK KAMERA KABLOSU

Kemalpaşa güvenlik kamera sistemleri, paket sistemimiz ‘de bulunan tüm ürünlerimiz 1.sınıf kalite ‘de olup 2 yıl boyunca sınırsız teknik destek garantisi vardır. Kayıt cihazlarımız windows, android, ios işletim sistemleri ile %100 uyumlu olup internet üzerinden sabit ip olmadan ücretsiz olarak izleye bilirsiniz. Dilerseniz aynı program üzerinden geçmiş kayıtları izleyip yedek alabilirsiniz. Firmamız ‘dan yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde kredi kartı geçerlidir.

KEMALPAŞA ALARM SİSTEMLERİ

Kemalpaşa alarm sistemleri

Kemalpaşa alarm sistemleri, çevrenize baktığınız ‘da birçok kişinin hırsızlık mağduru olduğunu duymuş yada görmüşsünüzdür. Hırsızların bir çoğu alarm sistemleri olmayan yerleri tercih ederek insanları mağdur etmektedir. Alarm sistemi ‘nin bir çok avantajı vardır ve en basit bir örnekle evdeyken STAY kurulum yaparak alarm sistemini kurabilirsiniz. Alarm sistemi siz evin içerisinde dolaşırken kesinlikle alarm vermez, sadece dış güvenliği sağlar ve gönül rahatlığı ile yatabilirsiniz. Alarm sistemi kurdurmak için yapmanız gereken 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçip ücretsiz keşif veya fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

4 DEDEKTÖRLÜ HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ MONTAJ DAHİL 1100 TL

kemalpaşa alarm sistemleri

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

 • 1 ADET 8 BÖLGELİ PANEL
 • 1 ADET KEYPAD ( TUŞ TAKIMI )
 • 4 ADET HASSAS PIR DEDEKTÖR
 • 1 ADET 12V 7 AMPER AKÜ
 • 1 ADET DIŞ ORTAM SİREN
 • ENERJİ TRAFOSU
 • TELEFON HATTI ÜZERİNDEN CEP TELEFONUNU ARAMA ÖZELLİĞİ

Paket sistemimiz ‘de bulunan tüm ürünler Paradox marka olup 2 yıl boyunca ücretsiz teknik servis garantisi altındadır. Alarm panelimizin sabit telefon hattı üzerinden istenilen numaraları arama özelliği vardır.

Çözüm ortaklarımız :

Avenir, Crow, Paradox, Cenova, Haikon, Dunlop, Neutron
KAMERA SİSTEMLERİ
HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ
DİAFON SİSTEMLERİ
BİZE ULAŞIN