İzmir kablosuz internet

Teknolojinin gelişmesiyle beraber günlük yaşantımızın neredeyse tamamını etkileyen en önemli faktör olan internet İzmir ve diğer çevre illerinin alt yapı yetersizliği gerek fiyat politikası yüzünden önemli bir sorun haline gelmiştir. Bir çok kullanıcının ev, ofis veya işyerlerine internet almak istediklerine farklı sebeplerden dolayı alt yapı hizmeti alamamakta olup kullanıcılara farklı sorunlar doğurmaktadır. İzmir ‘de alt yapısız kablosuz internet konusunda firmamızın iş ortaklarında  olan Vipnet Telekom hizmetleri kullanıcılarına İzmir, Karabağlar, Buca, Gaziemir başta olmak üzere bir çok lokasyonda kablosuz alt yapısız internet hizmeti sunmaktadır.

Vipnet Telekom Kimdir ?

Vipnet Telekom 2015 yılında Vipnet Bilişim Teknolojileri Telekomünikasyon Elektronik İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ticari unvanıyla Uşak’ta kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri Kurumundan 09/12/2016 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış yasal bir firmadır.

İzmir ‘de Kablosuz İnternet sistemi nedir ve nasıl çalışır ?

İzmir alt yapısız kablosuz internet sisteminde Vipnet telekom hizmetleri olarak kablolu alt yapının ( fiber, adsl, vdsl ) haricinde kablosuz olarak da internet hizmeti veren Bilgi Teknolojileri  ve İletişim Kurumundan (BTK) lisanslı bir internet servis sağlayıcısıdır.

Karasal istasyonlarından gelen sinyalleri binanıza kuracağı alıcı anten yardımı ile alır. Bu sayede sizlere yüksek hızda internet hizmeti sunar.

Vipnet internetin avantajları nedir ?

Herhangi bir alt yapıya ihtiyaç duymadığı için diğer firmalardan daha ekonomik ayrıca alt yapısı olmayan yerler için en iyi çözümdür.

Neden Vipnet İnternet ?

Yüksek fatura ile karşılaşmasınız. Dilediğiniz paketi seçer taahhütsüz kullanırsınız. Ön ödemeli paketlerde kullanıma ara verebilir veya paket değişikliği yapabilirsiniz.

İzmir Kablosuz İnternet

Tahhütsüz internet nasıl çalışır ?

Vipnet Telekom müşterisi olduğunuz andan itibaren istediğiniz zaman interneti kullanmayı bırakabilirsiniz. Hiçbir ekstra ücret ödemeden aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca evinize kurulan alıcı anten ve Vipnet’ten alacağınız modeminizi dilerseniz tekrardan değerlendirebiliyoruz. Bunun yanısıra internet hizmetini ön ödemeli olarak aldığınız için yıl içerisinde internet kullanımınıza ara verebilir, istediğinizde tekrar aktif kullanıma devam edebilirsiniz. Kısacası TAAHHÜT olmadığı için kullanmadığınız internet için ücret ödemezsiniz.

izmir kablosuz internet

Sizin de bulunduğunuz bölgede Alt yapınız yoksa, taahhüt vermekten sıkıldıysanız, arıza durumunda gerekli hizmeti alamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.