izmir ahd kamera sistemleri

İzmir AHD Kamera Sistemleri

İzmir AHD kamera sistemleri, yani daha net bir ifade ile Analog HD kamera sistemleri, analog CCTV altyapısını kullanır, 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü sunar ve bu yanıyla gelişmiş teknoloji ürünü bir sistemdir. İzmir AHD kamera sistemleri günümüzde çokça tercih ediliyor. 2014 yılının sonlarına doğru hayatımıza girmiş olan İzmir AHD kamera sistemleri, temel olarak şu teknoloji ile çalışır; koaksiyel kablo üzerinden analog video sinyali aktarılır. Bu aktarım AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafından işlenir ve yüksek çözünürlüklü İzmir AHD kamera sistemleri devreye girer. Eğer siz de bu tür sistemlerin çeşitlerini merak ediyorsanız, okumaya devam edin.

AHD Kamera Sistemleri Çeşitleri

AHD kamera sistemlerinin çeşitleri, bir çözünürlüğüne göre bir de markalara göre sıralanmaktadır. Çözünürlük açısından baktığımızda AHD güvenlik sistemleri 720p AHD, 960p AHD ve 1080p AHD olarak çeşitlenmektedir. Markalar açısından ise çeşitlilik daha da geniş olabilmekte. Ancak asıl önemli olan bu sistemin özellikleridir.

En önemli özelliği görüntü kalitesinde kayıplar söz konusu olmadan uzun mesafelerde görüntü aktarımı sağlayabiliyor olmasıdır. 500 metre mesafeye kadar koaksiyel kablolar aracılığıyla kesintisiz aktarım gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca görüntüde gecikme de söz konusu olmayacaktır. İzmir AHD kamera sistemleri bu açıdan HD-TVİ kamera sistemleri ile benzer niteliktedir.

İzmir Ahd Kamera Sistemleri

Ayrıca önemli bir diğer özellik ise bu teknolojinin sizi markalara bağlı hale getirmemesidir. İzmir AHD kamera sistemleri, pek çok marka ile sunulur ve bu teknolojiyi kullanan üreticilerin tamamı uyumlu haldedir. Yani uyumluluk endişesi yaşamadan rakip üreticilerden AHD ekipmanları tercih edilebilmektedir. Ancak bu noktada işi uzmanlarına bırakmak çok daha doğru olacaktır. Her işi uzmanına bırakmak en doğrusu olduğundan kamera sistemleri konusunda da işi uzmanına yani Teknosmart Güvenlik Sistemleri ekibine bırakmak gerek. İzmir kamera sistemleri arayışınızı sonlandıracak olan bu adreste aradığınız tüm güvenlik sistemleri, kamera sistemleri mevcut. Üstelik ihtiyaçlarınıza uygun seçimler ile maksimum fayda elde etmeniz sağlanacaktır. İzmir kamera sistemleri konusunda imkânlarınızın kısıtlı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu profesyonel ekip, İzmir ve çevre illerinde hizmet vererek, evlerden işyerlerine, okullardan park ve bahçelere pek çok alan için güvenlik sistemleri tesis ediyor. Hemen şimdi siz de iletişime geçebilirsiniz.