Alt Yapisiz Kablosuz İnternet

Alt Yapisiz Kablosuz İnternet

İnternet hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi haline geldi. Bazı ülkeler internete ulaşımı temel insanlık hakları arasına dahil etmeye başladı. Hayatımızın her aşamasında kullandığımız internet birçok işlemi çok kolay bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Hal böyle olunca da istediğimiz her yerde internete ulaşabilmek istiyoruz.

Ev ve işyerlerimiz hayatımızın büyük bir kısmının geçtiği alanları oluşturmakta. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarımızı aktif olarak kullandığımız bu alanlarda devamlı olarak internet bağlantısının bulunması gerekli. Maalesef bazı bölgelerde yer alan altyapı sorunları buna engel oluyor. İnternet altyapı problemleri sebebiyle internet bağlatamadıklarından şikâyet ediyorlar. Bu aşamadan firma olarak siz değerli müşterilerimize alt yapisiz kablosuz internet hizmeti önermektedir.

Teknolojinin verdiği yeniliklerle birlikte internet alt yapı problemi olmadan kablosuz özelliği olan ürünler kullanılarak kolay bir şekilde internet hizmeti alabilirsiniz.

İzmir’de Altyapı Sorununa Son

Hiç kuşkusuz İzmir ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Birçok kişiye göre bu sıralamanın zirvesinde yer alıyor. İzmir’in bu kadar sevilmesi ve tercih edilmesinin sebepleri doğal güzellikleri ya da insanlarının samimiyeti olarak gösterilebilir. Nasıl ki bizi İzmir’e çeken çok sayıda farklı etmen sayabiliyorsak sorun olarak gördüğümüz durumlar da mevcut. İnternet Alt yapı problemleri de bu sorunlardan bir tanesi.

İzmir’de yaşanan internet altyapı sorunları çoğu zaman karşımıza çıkıyor. Birçok kişi evlerinde ya da işyerlerinde altyapı olmadığından internete ulaşmakta zorluk çekiyorlar. İnternet alt yapısı problemi kablosuz belirli ürünlerle çözülmekte olup günlerce veya aylarca alt yapı beklemeden alt yapisiz kablosuz internet hizmeti tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı başaracaktır.

Yüksek Hızda Alt Yapisiz İnternet Hizmeti

Altyapı problemleri sebebiyle internet bağlatamayan kişiler hızı çok da önemsemeden bir internet bağlantılarının olması için çaba sarf ederler. Ancak düşük hızlarda bir internete kavuştuklarında bunun son derece konforsuz ve kullanışsız olduğunu fark edeceklerdir. Bir süre sonra yüksek hızda internete ulaşım için arayışlar başlar. İzmir’de alt yapı sorunu yaşayan kişiler yüksek hızda internet arayışı içerisindelerse hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirler.

Sizlere alt yapisiz kablosuz internet hizmetini hakkında bilgiler verip ister kurumsal, ister bireysel yüksek hızda internet hizmeti almanızı sağlayabiliriz. İnternet üzerinden oyun oynayan ve her zaman yüksek hızda internete ihtiyaç duyan kişiler sunduğumuz internetin keyfini her zaman çıkarabileceklerdir. Bunun yanında sosyal medya platformları üzerinden izlenecek olan videolar en yüksek görüntü kalitesi ile karşınıza çıkabilir.

Kablosuz internet nedir ?

Kablosuz internet özelliği uzun yıllardır kullanılan bir teknoloji olmasına rağmen halen daha internet altyapısı konusunda gerekli çalışmalar yapılmış değil. Evimizin telefon ankastresine kadar gelen bir kablo yardımıyla modem bağlantısı oluşturuluyor ve modemden Karabağlar alt yapısız kablosuz internet bağlantısı ile hizmet alınıyor. Bu birçok marka ve modelde Wi-fi özelliği tüm cihazlar için geçerli olmasına rağmen tam manasıyla kablosuz tanımına uymayabiliyor. Teorik olarak ana şebeke ile modem arasında var olan kablo üzerinden internet hizmeti almış oluyoruz.

Fakat alt yapısız kablosuz internet teknolojisi çok gelişmiş bir noktaya gelmiş durumda. Artık radyo frekanslarıyla ve baz istasyonları aracılığıyla sağlanabilen ve son derece yüksek internet hızlarını destekleyebilen bağlantılar mevcut. Tabi ki kablosuz bağlantı kalitesinin burada artarak %99 verimliliğe ulaşması mümkün hale geliyor. Olası kablo yıpranmaları veya modem problemlerini doğrudan atlamış oluyorsunuz.

Kablosuz olarak internete bağlanmanız için modem ve bunun yanı sıra 2.4 ghz veya 5 ghz bandında rahatlıkla çalışabilecek ürünlere sahip olmanız gerekmektedir.

Kablosuz PTP veya PTMP bağlantısı ile firmamız UBNT veya MİKROTİK ürünleri ile hizmet vermektedir.

Kablosuz internet marka ve modelleri :

 • MİKROTİK
 • Mikrotik RBLDF-5ND LDF 5
 • Mikrotik RBLDF-2ND LDF 2
 • Mikrotik SXTsq 5 AC
 • Mikrotik DISC LİTE5 AC
 • Mikrotik LDF 5 AC
 • UBİQUİTİ
 • Ubiquiti LiteBeam M5 LBE-M5-23
 • Ubiquiti LiteBeam LBE-5AC-Gen2
 • Ubiquiti NanoStation LocoM5
 • Ubiquiti NanoStation M2 NSM2

Kablosuz Alt Yapısız İnternet Hizmeti için firmamızla irtibat kurmanız yeterli olup İzmir ve Çevre illerinde 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

İLETİŞİM

ETİKETLER

Alt yapisiz internet, Kablosuz internet, Fiber internet, Ev interneti, Ofis interneti

İzmir, Karabağlar, Gaziemir, Buca bölgesinde fiber hızında alt yapısız kablosuz internet ile tanışmak için aramanız yeterli.

İLETİŞİM