KAYIT CIHAZI SIFRE SIFIRLAMA

ŞİFRE SIFIRLAMA / KIRMA

Güvenlik kamera sistemi DVR/NVR cihazı şifresini kaybettiniz ve bulamıyorsanız Firmamız bu konuda müşterilerine 7/24 teknik servis desteği vermektedir. Haikon / Dunlop / Cenova markalı kayıt cihazlarında şifre sıfırlama işlemi yapmaktayız.

İzmir ve çevre illerinde Kaybedilen/unutulan şifre ile ilgili yerinde veya uzaktan teknik destek hizmeti vermekteyiz. Analog / AHD / Hd-tvi / Nvr kayıt cihazlarında uzaktan teknik destek durumunda kayıt cihazına monitör takılması ve gerektiğinde cihazın internet ile bağlantısı sağlanmalıdır. Teknik servis ekibimizin yönlendirmesi ile kısa süre içinde şifre sıfırlama işlemi yapılır. Bazı analog sistem kayıt cihazlarında ise bu durum mümkün olmamaktadır.

KAMERA SİSTEMİ BAKIM

Güvenlik kamera sisteminizin en iyi ve sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli bakımların yapılması çok önemlidir. Belirli aralıklarla kameraların genel aktiflik durumunun kontrolünün yapılması, geçmiş kayıtlarına bakılması, saat ve tarih kontrolü, kamera görüş acısının düzeltilmesi, parazitli kameralarının arızaları ve bunların bakımlarının yapılması ansızın yaşanan olaylarda gerekli görüntülere kolay, yüksek çözünürlükte ve doğru tarih saatte ulaşmanızı sağlar. Güvenlik kamera sistemi bakım ve onarım hizmetleri için 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti için 0232 262 62 60 – 0507 424 49 75 numaralı telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz firmamız en kısa süre içinde sisteminizde oluşan arıya müdahale ederek sorunun kalıcı şekilde çözümlenmesi için gerekli hizmeti sunar.