hd-tvi kamera sistemleri

HD-TVİ Kamera Sistemleri

HD-TVI kamera sistemleri, bu alanda araştırma yapanların kulağa gelmiştir. High Definition Transport Video Interface tanımının kısaltması olan HD-TVI kamera sistemleri, son derece yüksek kalite özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Zaman kaybetmeden özelliklerine bir göz atalım ve bu tür kamera sistemlerini nerelerde hangi sebepler ile tercih edebiliriz birlikte görelim.

HD-TVI Kamera Sistemleri Özellikleri

En dikkat çeken özelliği çözünürlüğü ile ilgilidir. 1080p ve 720p görüntü çözünürlüğü ile alternatifleri ile kıyaslandığında oldukça iyi bir alternatiftir. Kablo ile iletim mesafesi ise 300 – 500 metre aralığında olduğu için en iyi seçenekler arasında yer alır. Analog kameralarda bu mesafe sınırlı ve düşük çözünürlüklü olduğundan HD-TVI kamera sistemleri, son derece başarılıdır bu konuda. Diğer taraftan bu sistemler, sizi video kaybından kurtarmaktadır. Üstelik gerçek zamanlı izlemede, gecikmeler yaşanmaz. Yani anlık görüntü izlenebilir. Veri iletiminde tek bir koaksiyel kablo yeterli olmaktadır. Tek bir kablo ile görüntü transferi gerçekleştirilebiliyor. Bu açıdan bakıldığında varolan kablolar üzerinden çalışabilir ve sizi ekstra kablolama maliyetinden kurtarır. Var olan analog kamera sisteminizi kolayca, ekstra kablo tesisatı masrafına girmeden HD-TVI kamera sistemleri ile değiştirebilirsiniz.

HD-TVİ Kamera Sistemleri

İzmir güvenlik kamera sistemleri açısından çok sayıda alternatife ulaşılabilecek bir şehir. Bu şehrin en iyi kamera sistemlerini almak için ise doğru adrestesiniz. Teknosmart Güvenlik Sistemleri ile tam da aradığım buydu diyeceksiniz. HD-TVI kamera sistemleri ve benzeri pek çok farklı kamera sistemi burada parmaklarınızın ucunda. İzmir kamera sistemleri araştırmanızı bu noktada sonlandırabilirsiniz. Ayrıca HD-TVI kamera sistemlerini, evinizde, işyerinizde, mağazalarda ve benzeri pek çok alanda tercih edebilir, bu konuda detaylı bilgiyi ise uzmanlarımızdan alabilirsiniz. Profesyonelce çalışan bir ekip size eşlik edecek, seçimlerinizde destek sağlayacak ve isteklerinize cevap veren alternatifleri sunacaktır. Sizin yapmanız gereken ise HD-TVI kamera sistemleri ile ilgili detaylı bilgi alıp, İzmir kamera sistemleri alternatiflerini gördükten sonra hemen şimdi ekibimiz ile iletişime geçmek. Çünkü zaman geçmeden yaşam alanlarınızı ve işinizi güvenlik altına almalı, bu önemli konuyu ertelememelisiniz. Hem eviniz, hem de işyeriniz için özel çözümler ile profesyoneller karşınızda…