Apartman Kamera Sistemleri İzmir

Apartman kamera sistemleri izmir ‘de günümüzde sıkça karşılaştığımız sistemlerdir. Apartman çevresine kurulan kamera sistemleri otopark giriş ve çıkışları, bina giriş ve çıkışları, asansör ve kat aralıklarına koyularak apartmanın tüm güvenliğini kontrol altına alma amaçlı kurulur ve 7/24 kayıt altına alınır. Hırsızlık, otopark kazaları gibi bir çok olayların önüne geçmektedir. Olumsuz olası bir durumda kamera sisteminin görüntüleri yedek alınarak %100 delil olarak kullanılmaktadır. Firmamız apartman kamera sistemleri izmir ve tüm çevre illere hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm hizmette Kalite, Müşteri memnuniyeti, Güler yüzlü hizmet, Garanti ve 7/24 teknik servis hizmetleri ile birlikte müşteri odaklı çalışırız. Kamera sistemi kurdururken bizden fiyat almayı unutmayınız. 

Apartman kamera sistemleri izmir

APARTMAN KAMERA SİSTEMİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Kameralar iç ve dış ortam olmak üzere ikiye ayrılırlar ve kamera sistemi kurdururken iç ortam ise dome kamera, dış ortam ise ır bullet kamera dediğimiz su geçirmez kamera kullanılmalıdır. Kamera sisteminin bir diğer önemli hususlarından biriside çözünürlük ve kalitesidir. Günümüzde birçok kamera sistemi mevcuttur ve çoğu kamera iki yıl garanti altındadır. Fakat kalitesi düşük ürünler kurulumdan kısa bir zaman sonra arızalar meydana getirmektedir ve bu gibi durumlarda teknik servis çağırmanız ekstra ücret ödemeniz gibi bir çok olasılıkla karşı karşıya kalmanız demektir. Kamera sistemi taktırırken bu sistemin kalitesi, markası, kamera sistemini takan firmanın güvenirliği ve referansları çok önemlidir. Kamera sistemleri ekibi olarak yapmış olduğumuz tüm işlerimizde kaliteden asla ödün vermemekle beraber müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Siz değerli müşterilerimiz için apartman kamera sistemleri izmir ‘de kaliteli ve uygun kampanya yaptık.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ KAMPANYAMIZ

Apartman kamera sistemleri izmir

PAKET SİSTEM İÇERİĞİ

  • 1 ADET 720P 4 KANAL HD-TVİ KAYIT CİHAZI
  • 4 ADET 720P GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM HD-TVİ KAMERA
  • 1 ADET 1 TB 7/24 GÜVENLİK KAYIT DİSKİ
  • 1 ADET 12 VOLT 10 AMPER REGÜLELİ METAL  KASA GÜÇ KAYNAĞI
  • 100 MT CCTV GÜVENLİK KAMERA KABLOSU

Paket kamera sistemimizde bulunan tüm ürünlerimiz 1.sınıf kalite olup 2 yıl garanti ve ücretsiz teknik servis hizmeti verilmektedir. Kayıt cihazımız ios, android işletim sistemleri ile %100 uyumlu olup cep telefonu, tablet, masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayalarından sınırsız izleme yapabilirsiniz. Ayrıca uzaktan geçmiş kayıtlar izlenip yedek alınabilir.

apartman kamera sistemleri izmir

Apartman kamera sistemleri izmir

KAMERA SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ
İP KAMERA SİSTEMLERİ
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE